Klientide teeenindamine tel.: tel.. (+372) 6-311-796  | e-post. info@baltic-breaks.com
Reisid Mallorca golfi reis
Mallorca golfi reis 1020.00 EUR
 
  Kirjeldus  
  Asukoht  
  Majutus  
  Mugavused  
  Golfiväjak  
Hea asumispaigaga, hotell pakub huvi kõikide külaliste tüüpidele, kes nautivad mõnusat ja imelikku viibimist Mallorcas.

Vahemaad golfiväljakutele:

Taurus Park Playa de Palma - Golf Son Termens 26 km
Taurus Park Playa de Palma - Golf Park Puntiro 9 km
Taurus Park Playa de Palma - Golf Maioris 5 km
Taurus Park Hotel asub 500 m kaugusel Bahia de Palma rannast ja 15 km kaugusel Palma linnast
Toad
Hotellis on hästi varustatud toad, mis on mõnusad ja mugavad, tubades on kõik moodsad mugavused, mis rahuldavad isegi kõige nõudlikkuma reisija.
Restoran
Külalised saavad lõunat süüa hotellile kuuluvas restoranis, kus serveeritakse tervislikke toite buffee-stiilis hommiku- ja õhtusöögi jooksul. Lobby-baaris saab lõõgastuda joogiga.

Samuti hotellis on palju konverents-ruume, mis aitavad kaasa teie oluliste äriürituste läbiviimises. Need külalised, kellele on tervis oluline, saavad kasutada hästivarustatud jõusaali, mis on ideaalne tõhusaks trenniks. Peale väsitavat päeva, saate ennast värskendada ujulas ja siis lõõgastuda saunas või mullivannis.
Son Termens Golf Course
Son Termens. Väljak paikneb mäekurus Palma linna taga. Tihedal väljakul läbi mägede on tähsam löökide täpsus kui selle kaugus, väga kiired griinid ja mägede imetlusväärne vaade. Künklik – buggy kasutus on kindlasti soovitatud!


Kujundaja: Jose Rodrigues
Avatud: 1998
Rada: 18
Par: 71
Pikkus: 5304 m


Golf Park Puntiro Golf Course
Golf Park. Asub tasasel territooriumil lennujaamast põhja pool. Niklausi Designi golfiväljak, kus strateegilised bunkerid ja järved on tihti osaks mängust. Kergesti kõnnitav.


Kujundaja: Jan Nicklaus
Rada: 18
Par: 71
Pikkus: 6139 m

Golf Maioris
Golf Maioris. Asub Palma lahe lõunapool. Saare kõige lähedam “links” väljaku tüübile mitte ainult merele läheda asupaiga poolest (1km rannikust), vaid ka liivase pinna poolest, mis kiiresti kuivab ja võimaldab palli paremat jooksu ja põrkamist. Samuti on griinidel pallil raskem peatuda. Osa mängualast on avatud tuulele, millega tuleb samuti arvestada. Väljukul kõnnitakse üles ja alla, mis osadele sobiks jalutamiseks, kuid teistel oleks hea võtta buggy.


Kujundaja: Dieter Cabis
Avatud: 2006
Rada: 18
Par: 72
Pikkus: 6492 m
Kõikidel kolmel golfiväljakutel on kaasaegsed klubihooned koos kõikide teenustega, restorani ja baariga.


 

Mallorca golfi reis

Kristallselged Mallorca rannikuveed uhuvad nii massiivseid rannakaljusid kui idüllilisi lahesoppe, mille laiadel liivarandadel päikesekummardajad rannamõnusid nautivad. Päikesest küllastudes võib rendiautosse hüpates end juba hetke pärast ehedast Hispaania suurlinnast ning ühtlasi saare parimast ostupaigast, pealinn Palma de Mallorcast leida.

Mallorcal leiavad nii pered kui täiskasvanud puhkajad eest mitmekesise kuurordivaliku, kaunid rannad, mugavad hotellid ning mitmekülgset tegevust varahommikust hilisõhtuni. Saare parimad matkarajad asuvad Puerto de Sólleri ümbruses, Alcudia lahe piirkond pakub mõnusaid jalgrattaretki, lastega võib lustida Alcudia ja Magallufi veeparkides. Magallufi ja selle naaberkuurordi Palma Nova ööelu kestab varajaste hommikutundide

 


Hotell Taurus Park Playa de Palma 4**** voi sama
 

8  ööd majutust kaheses toas hommikusöögiga.  

    6 mängu (18 rada)       

    2 Green Fees in Golf Son Termens,

    2 Green Fees in Mallorca Golf Park Puntiro

    2 Green Fee in Golf Maioris

 

    autorent 8 päeva jooksul

FORD FOCUS 5 DR A/C ESTATE

 

 

Üldhind golfarile on : 1020 EUR.

Hind mittegolfarile: 640EUR

Hind kehtib inimesele, kui rühmas on 4 inimest.