Klientide teeenindamine tel.: tel.. (+372) 6-311-796  | e-post. info@baltic-breaks.com
Reisid Kliendi tagasiside

Hinnad.


 

 

19.04.2012 Raido   golfreis Malagasse

 

Tänud küsimast, meil oli igati tore reis ja kõik sujus tõrgeteta. Autofirma esindaja oli õigel ajal meil vastas, vaatamata sellele, et Helsinki-Malaga lend jäi pea 2 tundi hiljaks. Auto anti Volswagen Caddy ja see sobis suurepäraselt 4-le golfarile. Neil tundus taolisi autosid mitu olema, seega soovitan ka edaspidi neilt just seda autot broneerida golfarite jaoks.

Hotell oli normaalne, ei midagi erilist, kuid samas midagi ka puudu ei olnud. Toad on piisavalt suured.

 

 

Väljakutest sealkandis palun soovita edaspidi järgnevaid: Santana, Mijas Golf ( Los Olivos) ja El Chaparral, sest need kolm on väga head väljakud. Kui keegi soovib mängida Calanoval, siis ära seda kindlasti soovita, sest see oli täielik jama.

 

 

Rohkem ei oskagi lisada. Tänud veelkord ka sulle asjaajamise eest.

 

Head,

 

Raido

 

 

 

 

25.07.2011 Heiki ja Tiit. Läti-Leedu Golfireis.

 

Täname suurepäraselt kokku pandud Läti-Leedu golfireisi eest. Kõik sujus

suurepäraselt! Leedu väljakud on suurepärases korras ja rahvast vähe.

Juba liiguvad mõtted järgmise golfireisi suunas.

 

 

 

 

 

 

12.07.2011 Sirje räägib Türgi reisist.

 

Hotell Türgis (Belek) MELISSA GARDEN HOTEL 4*  

Meie reis läks suurepäraselt:) Oleme Teile väga tänulikud!

Juba lennujaamas võeti meid punase vaibaga vastu (keegi VIP'idest oli meiega samaaegselt Antalya'sse saabunud). Kuna läksime Beleki rajooni vaid kolmekesi, siis jõudsime suhteliselt kiiresti oma hotelli kohale. Hotell vääris kõike seda, mida olime eelnevalt tema kohta internetist lugenud ja mida oli meile soovitatud.  Väga meeldiv vastuvõtt. Soe ja sümpaatne meeskond. Kolmapäeva õhtuti toimuvad suured pidulikud õhtusöögid kõikidele hotelli külastajatele ühe välibasseini ääres. Iga õhtu on erinev meelelahutusprogramm. Väga head olid ka hotelli animaatorid, kelle hoolde võis oma lapse jätta rahuliku südamega kasvõi pooleks päevaks. Muidu oli hotell väga puhas. Nii toateenindus kui ka muu meeskond oli väga positiivne, abivalmis ja suhtlemiseks avatud.Mitmed teenindajad oskasid meiega inglise keeles suhelda. Toiduvalik oli väga rikkalik ja söögikordi oli lausa 7. Eriti mõnusad olid igahommikused pannkoogielamused. Hotellis olid põhilised külastajad Venemaalt või kohalikud türklased, kuid seda suuremat elevust tekitasime meie oma Eestist olemisega. Hotellist oli võimalik sõita koos seltskonnaga lähimatesse ööklubidesse ja hiljem oli tagasitulek ka ühine. Meie oleme siiski oma reisiga väga rahul ja juba Antalya lennujaamas tekkis tahtmine tagasi minna:)

 

 

04.05.2011 Jüri. Mallorca Golfireis.

 

Reis oli väga tore ja hästi korraldatud!

Ma maksin kohapeal juurde ja sain uuemad ja paremad autod rentida.

Kõik kolm golfiväljakut olid väga head  ja täiesti erinevad :

22.04. Golf Park                        lihtne väljak                  

23.04. Golf Son Termens        ERITI HUVITAV , ILUS ja RASKE väljak - soovitan kindlasti kasutada baggy (autot) !

24.04. Golf Maioris                   kõige uuem väljak , korras, rentisime Segway'd rajale - see oli lahe

Omapead külastasime viimasl päeval /esmaspäeval 25.04 / SON VIDA GOLF vt:  http://www.sonvidagolf.com/en/home/

See oli SUPER! Greenfee 120€ + autod aga fantastiline park-väljak . kindlasti soovitan !

Hotell oli hea. Sõime seal ainult hommikusööki. Igal õhtul oli erinev restoran ...;-))

 

Suurepärane koostöö, ma tänan Teid väga

 

 

19.04.2011 Heiki ja Tiit. Türgi Golfireis.

 

Oleme Türgi golfireisilt tagasi ja väga rahul.
Kogu sealne korraldus oli väga heal tasemel ja sujus tõrgeteta.

Täname ja ootame uusi pakkumisi.

 

 

 

 

 

 

 

 

02.11.2009, Mati Laurson räägib Sheshani golfiklubi kogemusest.

 

Hommikust,

Olen Hiina kogemusega ülimalt rahul. Kõik toimis nagu lubatud.
Varahommikul ootas meid mugav minibuss koos autojuhi ja giidiga. Sõit väljakule möödus kiiresti.
Sheshani klubi on ekslusiivne ja mugavustega kokku ei hoita. Jõime terrassil meeldiva hommikukohvi, kuni saabus meiega koos mängiv klubiliige. Meeldiv Hiina busimessman, kes rääkis piisavalt hästi inglise keelt ning mõned sõnad vene keeleski.
Golfisetid olid juba autodele pakitud ja igat mängijat ootas kenas vormirõivastuses väike Hiina caddie-neiu.
Laenatud keppidega harjumiseks küll aega ei antud ja kihutasime kohe tee-alale. Väljak oli superheas korras. Tunda oli muidugi lähenevate suurvõistluste hõngu. Hooldetiimid jalutasid 20-30 liikmeliste puntidena vabadel radadel ja lihtsalt korrastasid iga väiksemat konarust-auku. Hoogsalt käis ka tribüünide ehitamine. Õnneks see mängu ei häirinud.
Mängutempo oli kiire ja esimestel radadel polnud aega ringigi vahtida (harjumine rendikeppidega ja mängustiiliga). Caddied tegid oma tööd perfektselt - meil võttis sellise teenindustasemega harjumine isegi vähe aega. Näiteks greenil asetab caddie sulle palli nii maha, et pallil olev kiri või juhtnool näitab õiget löögisuunda (kusjuures tõesti tasus nende silma usaldada).
Peale sisseelamist nautisime mängu täiega - huvitav äärmiselt heas korras rada (park tüüpi - rohkelt bunkreid ja vett, väikesed puuribad radade vahel, rough leebe), meeldiv ümbrus (väljakut ümbritseb kallite villade rajoon hoolitsetud aedade ja kenade majadega). Autod olid varustatud karastusjookide ja puuviljadega, et härrased rahule jääks.
Mänguring sai kiirelt läbi, oleks tahtnud kohe uuele minna. Võõral rajal jäi tulemus küll alla oma tasemele (109 lööki), kuid kogemus oli igati ootuspärane.
 
Klubihoone mõnusas vanas stiilis ja kõiki mugavusi täis. Riietusruumid basseinide ja saunadega, mõnusad baariruumid ja restoran.
Hinnatase muidugi kõigele vastav. Golfikeppide rent ca 640 krooni, golfikingad 160 krooni, "kohustuslik" jootraha caddiele 80 krooni.

Mina jäin igati rahule ja soovitan väljakut kõigile, kes Shanghais liiguvad

Tervitades,
Mati

 

 29.01.2013 Golfi  reis  Belekki

 

 

Meie reis läks hästi. Kohapeal sujus kõik väga hästi. Aegadest peeti kinni ja kõik olid sõbralikud ja viisakad. Väljakud olid korras aga üle rahvastatud, ehk siis sai kogeda korralikku golfi turismi, kus üks flait oli greenil, teine flait keset feerwaid ja kolmas flait sooritas avalööke. Siit minu jaoks järeldus, et järgmine kord peaks minema jaanuari teisest nädalast või novembris ja hotelliks valiks Sueno, kõik on hotelli ligi, väljakud ja treeningu võimalused.

 

Lugupidamisega

 

Hans

 

 

 

 

 

Tere Svetlana

 

 

Reis sujus suurepäraselt, hotell oli hea, golfiväljakud suurepärased ja Vega Tours väga abivalmis.

 

Suure tänud veelkord korraldamast ja veel nii operatiivselt!

 

Kõike head!

 

Eha